درباره ما

تاریخچه

شرکت اروند آذین جنوب در سال ۱۳۷۹ تأسیس و فعالیت خود را در زمینه مشاوره فنی و زیست محیطی، سرویس صنایع، ساخت مخازن، سیلو و بونکر، و تأمین تجهیزات و قطعات در حوزه نفت و گاز شروع نمود. با انتقال دفتر مرکزی به تهران، نام شرکت به اروند آذین آریان تغییر و ارائه خدمات جانبی حفاری به دامنه فعالیتهای شرکت اضافه گردید.

معرفی شرکت

شركت اروند آذین آریان در راستاي توسعه مشاوره فنی و مهندسي، خدمات حفاري و تامین مواد، افزایه گل و سیمان و همچنین تجهیزات حوزه نفت و گاز تاسيس گرديد و با تكيه بر تجارب نیروهای انسانی در جهت تحقق بخشيدن به اهداف بلند مدت، نگاهي ويژه به رويكرد ارائه خدمات EPD را داشته كه اميد است با تلاش نيروهاي مجرب و متخصص و در ادامه‌ي تامين تجهيزات حفاری و سرويس هاي حفاري اين اهداف محقق گردد.

حوزه فعاليت‌هاي شركت اروند آذین آریان

 • نامین و اجاره دکل حفاری
 • مدیریت و اجراي سرويس‌هاي حفاري
 • تولید و تامين مواد شیمیائی
 • تامین قطعات و تجهیزات
 • ساخت بونکر و مخازن و تجهیزات
 • تامین و راه اندازی پالایشگاههای کوچک
 • مشاوره فنی ، حقوقی و زیست محیطی

همچنین شركت اروند آذین آریان در جهت توسعه خدمات وهمچنين پيشبرد كيفي خدمات حفاري، نياز به خدمات مهندسي و آزمايشگاهي به انعقاد تفاهم نامه و قرارداد با مراكز پژوهشي از جمله پژوهشگاه نفت نموده است.

این شرکت در جهت اجراي سيستم مديريت يكپارچه در سال ۹۳ توفيق دستيابي به گواهينامه‌هاي ذيل را حاصل كرد:

 • در زمينه سيستم مديريت كيفيت  ISO 9001/2008
 • در زمينه سيستم مديريت محيط زيست ISO 14001/2004
 • در زمينه تخصصي نفت و گاز و پتروشيمي  ISO TS 29001/2010
 • در زمينه مديريت بهداشت و ايمني پرسنل OHSAS 18001/2007

جذب نيروی متخصص، خريد‌ تجهيزات و ديدگاه تفاهم نامه جهت تعامل با ديگر شركت ها، از اقدامات درخور توجه جهت توسعه سازمان بوده كه این فرآیند قرار گرفتن در لیست مشتریان مورد تائید (AVL) شرکت های متن، نفت فلات قاره، حفاری شمال ، مناطق نفت خیز جنوب و نفت و گاز پارس را در پی داشته است، ضمن اینکه اقدامات جهت دریافت رتبه 3 نفت و گاز نیز در حال انجام است . همچنین شرکت اروند آذین آریان به عنوان اولین شرکت ایرانی در حال اخذ تاییدیه های فنی جهت ورود تکنولوژی های Multi-Phase Meter و Sonocracking و Plasma Pulse Technology به کشور گردد.

در تامين منابع انساني به عنوان سرمايه هاي پايه‌اي شركت، مديران سازمان سعي داشته با بهره‌گيري از نيروي كار مجرب و متخصص در كليه حوزه‌ها و در كنار آن آموزش نيرو‌هاي به خدمت گرفته، ساختار منابع انساني خود را به گونه‌اي گسترش داده تا در كليه علوم و نيازمنديها اعم از مطالعات امكان سنجي، بررسي‌هاي اقتصادي، طراحي، مديريت پروژه، مديريت هزينه، ارائه بسته‌هاي فني و مالي و بطور خلاصه در كليه امور خريد، ارزيابي، اجرا و مديريت، حداقل برون سپاري را داشته تا علاوه بر به حداقل رساني هزينه در رشد قواي علمي-پژوهشي سازمان موثر واقع شوند.

پروژه های انجام شده

 پروژه های خدمات:

پروژه گل حفاری یاران شمالی با حجم 65.7 میلیون یورو به کارفرمایی شرکت توسعه صنعت نفت و گاز پرشیا

پروژه خدمات گاز H2S میدان نفتی آزادگان به کارفرمائی شرکت حفاری تدبیر

پروژه خدمات گاز H2S میدان نفتی آذر به کارفرمائی شرکت سروک کیش

پروژه های ساخت:

ساخت و تامین مخازن ذخیره و حمل سیمان ، اسید و نیتروژن شرکتهای نفتکاو ، IPS ، توسعه انرژی خاورمیانه (مپنا)، اسکومی، دالاهو، پترو تدبیر ، پترو صنعت حفار، پترو ثمین، سیالات حفاری پارس، اسکومی، هلیا صنعت و عملیات اکتشاف نفت

پروژه ساخت سیستم آتش نشانی دکل حفاری به کارفرمائی شرکت حفاری دانا

تأمین مواد شیمیائی:

تامین مواد و افزایه های شرکت های اسکومی، یکتا صنعت پارسیان، سروک کیش، گلوبال پتروتک، داریان اروند، سیالات حفاری پارس

تأمین قطعات:

تامین قطعات دکل حفاری، قطعات پمپ گل، توریهای الک لرزان، قطعات یونیت سیمان، هوز و شیلنگ و … شرکت های پتروگوهر فراساحل، سروک کیش، تجارت پاسارگاد، پرشیا، تدبیر، حفاری شمال، دانا انرژی

مدیریتها

مدیریت امور فنی و عملیات

مدیریت امور مهندسی

مدیریت امور بازرگانی

مدیریت امور مالی

مدیریت امور حقوقی و قراردادها

مدیریت امور اداری ومنابع انسانی

مدیریت پژوهش و فناوری

مدیریت پشتیبانی و خدمات

مدیریت امور اداری و منابع انسانی

مدیریت بازاریابی و همکاریهای بین الملل